Nasza wizja i misja

W 2009 r. w naszej Strategii 2015 przedstawiliśmy nasze cele na przyszłość, w tym misję i wizję koncernu. Wizja naszej firmy to stanie się firmą logistyczną dla świata. Nie chodzi tu o proste stwierdzenie, że jako firma globalna działamy w ponad 220 krajach i regionach lub że często na nowe rynki wchodzimy jako pierwsza firma logistyczna. Nasza wizja wskazuje, że pragniemy być firmą logistyczną, do której ludzie będą się zwracać - będziemy ich pierwszym wyborem nie tylko dostarczając ich pocztę, ale również jako pracodawca lub inwestor.

Wyraźniej widać to w naszej misji, która składa się z czterech głównych elementów:

  • Pragniemy uprościć życie naszych klientów
  • Przyczyniamy się do większych sukcesów naszych klientów, pracowników i inwestorów
  • Znacząco przyczyniamy się do pomyślności świata
  • Zawsze wykazujemy szacunek dążąc do osiągania naszych wyników

Sukces odnosimy wraz z klientami

Jesteśmy przekonani, że realizacja tych wszystkich celów jest w interesie koncernu, ale również w interesie wszystkich naszych interesariuszy: klientów, pracowników, inwestorów i całej kuli ziemskiej. Współdziałając z naszą firmą klienci odnoszą korzyści dzięki doskonałym usługom lub produktom, przez angażowanie naszych pracowników i wspieranie ich talentów bądź jako solidna, długoterminowa inwestycja giełdowa. Nasz świat i nasze społeczności korzystają z różnych programów realizowanych w ramach odpowiedzialności społecznej pod hasłem "Living Responsibility".

Firma z celem

Jesteśmy bardzo dumni z naszego wkładu w codzienną pracę. Wszystko, co jest przemieszczane z miejsca na miejsce potrzebuje pomocy logistyki – ale za tą prostą prawdą kryją są się miliony opowieści. Jako logistyczna firma dla świata jesteśmy podstawą handlu dzięki temu, że dostarczamy wszystko, co musi być dostarczone. Dostarczamy nie tylko paczki i nie tylko dbamy o dotarcie kontenerów do portów: dostarczamy pomyślność, transportujemy zdrowie, zasilamy rozwój i niesiemy radość. Każdego dnia łączymy ludzi poprawiając ich życie.