Sprawdź aktualny status Twojej przesyłki!

Częste pytania dotyczące śledzenia przesyłki

Przesyłki o wadze do 31,5 kg standardowo doręczane są w następnym dniu roboczym.
Przesyłki o wadze powyżej 31,5 kg. doręczane są w ciągu 2 dni roboczych.

Taki komunikat pojawia się, kiedy informacje posiadane przez nas są niewystarczające, aby doręczyć przesyłkę (np.: adres przesyłki jest niepoprawny lub wymagane są dodatkowe informacje niezbędne do doręczenia przesyłki). W takim przypadku prosimy o kontakt z Infolinią celem uzupełnienia tych danych.

Transport przesyłek odbywa się poprzez sieć operacyjną DHL. Specyfika branży logistycznej powoduje, że przesyłki nie są transportowane bezpośrednio z miejsca nadania do miejsca doręczenia, lecz przejeżdżają przez Centra Sortowania. Jest to miejsce tranzytowe, ostatecznie przesyłka i tak dotrze pod podany adres doręczenia.

Numer listu przewozowego jest konieczny, aby sprawdzić status przesyłki. Jeśli nie posiadasz numeru listu, sugerujemy kontakt z nadawcą.

Numer listu przewozowego DHL Parcel dla przesyłek krajowych jest 11 cyfrowy, składa się wyłącznie z cyfr i rozpoczyna od 1 (np. 12345678901). Prosimy upewnić się, że wpisany został poprawny numer przesyłki i spróbować ponownie.

Jeżeli wystąpi powyższa sytuacja, a przesyłka nie zostanie doręczona z winy DHL, zgłoś ten fakt do Działu Obsługi Klienta DHL Parcel.
Skorzystaj z formularza kontaktowego DHL24.

W powyższej sytuacji skorzystaj z formularza kontaktowego DHL24.
W odpowiedzi na zgłoszenie, nasz kurier przyjedzie do Państwa spisać protokół szkody.

Fakt uszkodzenia przesyłki zgłoś w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty doręczenia przesyłki poprzez formularz kontaktowy DHL24.

Napisz do nas!

Pola oznaczone (*) są obowiązkowe.

Administratorem danych osobowych jest DHL Parcel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-823), przy ul. Osmańskiej 2. Dane osobowe przetwarzane są w celu kontaktu. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla realizacji celu przetwarzania danych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

+ 48 42 6 345 345

Infolinia jest czynna:
Poniedziałek - Piątek: 7.00 - 20.00
Sobota: 8.00 - 16.00