dummy

WYGRAJ WYŚCIG Z CZASEM!

WYGRAJ WYŚCIG Z CZASEM!

Odbierz paczkę szybko1 i graj o nagrodę!

Jak grać o nagrodę?

1

Wybierz odbiór paczki w Punkcie DHL

podczas internetowych zakupów lub przekieruj paczkę do Punktu

Zobacz mapę punktów biorących udział w promocji

2

Odbierz szybko paczkę z Punktu DHL

Odbierz paczkę tego samego dnia, w którym otrzymasz od nas PIN  odbioru. Jeżeli  powiadomienie otrzymasz po godzinie 15, to odbierz paczkę nie później, niż do godziny 12 kolejnego dnia, kiedy otwarty jest Twój punkt1

3

Wypełnij formularz i odpowiedz na pytanie konkursowe

Do wygrania jest 1000 klasyczych zegarków na rękę z logo DHL.

Dla każdego kod z rabatem -25% na nadania paczek online

Dowiedz się więcej o Punktach DHL?

Skorzystaj z najlepiej przemyślanej sieci punktów w Polsce

Organizatorem jest DHL Parcel Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Osmańskiej 2. Możliwość dokonywania zgłoszeń w dniach 25.11-23.12.2019 r.
1 Odbiór przesyłki z Punktu Obsługi Klienta nie uprawnia do wzięcia udziału w Konkursie.

Weź udział!

Wyrażam zgodę dla DHL Parcel Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (02-823), przy ul. Osmańskiej 2 na:

Informujemy, że Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest DHL Parcel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Osmańskiej 2 (02-823 Warszawa), dalej „DHL”.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas danych osobowych, prosimy skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych (IOD), który jest do dyspozycji pod adresem e-mail dpo.parcel@dhl.com. Dane osobowe uczestników będą przetwarzane w celu realizacji konkursu tj. jego organizacji, wyłonienia zwycięzców i przekazania nagród zgodnie z zaakceptowanym przez uczestnika regulaminem – czyli zawartej z DHL umowy (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych, dalej „RODO”) a następnie dla celów rachunkowych (art. 6 ust. 1 lit c) RODO). W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, DHL będzie przetwarzało Twoje dane, aby szybciej się z Tobą skontaktować; w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług DHL za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie – w zależności od wybranej opcji (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Do Twoich danych dostęp będą miały, poza pracownikami, pełnomocnikami i członkami organów DHL, osoby i podmioty zapewniające działanie, utrzymanie i serwis systemów i rozwiązań IT stosowanych przez DHL. Twoje dane będą przetwarzane przez okres organizacji, przeprowadzenia i rozliczenia konkurs, w tym do upływu ustawowych terminów przechowywania dokumentacji rachunkowej. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody na działania marketingowe, dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania. Masz prawo wycofać zgodę w każdej chwili, co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem. Przysługuje Ci też prawo dostępu do danych osobowych, ich usunięcia, sprostowania, przeniesienia do innego administratora, ograniczenia przetwarzania. Dokładamy najwyższej staranności w celu należytej ochrony danych, jednakże, jeżeli mimo to uważasz, że Twoje prawa nie są należycie przestrzegane, przysługuje Ci prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest warunkiem umownym, a skutkiem ich nie podania będzie brak możliwości uczestnictwa w Konkursie. Podanie dodatkowych danych kontaktowych jest dobrowolne i w przypadku wygranej znacząco przyśpieszy dostarczenie nagrody zwycięzcom. Wyrażenie zgody jest dobrowolne, a skutkiem jej niepodania będzie brak realizacji celów marketingowych DHL.