dummy

  

  

ODBIERZ PACZKĘ W PUNKCIE DHL I KORZYSTAJ Z NASZYCH PROMOCJI:

Sklep
Rabat
Informacje o sklepie


30%
na dowolny produkt w tubie, przy zakupie min 3 tub. Kupon nie obejmuje zestawów i nie łączy się z promocjami.
ważny do 20.08.2020


OneDayMore to idealny pomysł zarówno na zdrowe i pożywne śniadanie, jak i na szybką, naturalną przekąskę. W sklepie internetowym OneDayMore znajdziesz musli, owsianki i granole zawierają ponad 100 najwyższej jakości składników naturalnego pochodzenia.

Rabat do wykorzystania na stronie:
onedaymore.pl

30%
na pierwsze zamówienie złożone na stronie psibufet.pl


ważny do 23.08.2020

Profesjonalny catering dla Twojego psa! Zbilansowana, pełnoporcjowa karma, przygotowana ze świeżych, naturalnych składników. Przełom w żywieniu Twojego pupila! Idealnie dopasowane porcje, które możesz zamówić z dostawą do domu.

Rabat do wykorzystania na stronie:
psibufet.pl

 

 

10%
na nadanie przesyłki
z płatnością online

ważny do 17.08.2020

Wyślij paczkę w 3 minuty w kraju lub do 28 państw EU! Wypełnij dane przesyłki przez Internet, a paczkę nadaj u kuriera lub w jednym z 8000 Punktów DHL w Twojej okolicy.

Rabat do wykorzystania na stronie:
dhl24.com.pl/dlaciebie

Sklep
Rabat
Informacje o sklepie


15%
na zakup w sklepie

ważny do 06.09.2020

Sklep bezokularow.pl posiada w swojej ofercie wszystkie typy soczewek i wszystkie popularne marki. Szukasz soczewek - dobrej jakości i w dobrej cenie na bezokularow.pl są w jednym miejscu.

Rabat do wykorzystania na stronie:
bezokularow.pl
10%
na nadanie przesyłki
z płatnością online

ważny do 30.08.2020

Wyślij paczkę w 3 minuty w kraju lub do 28 państw EU! Wypełnij dane przesyłki przez Internet, a paczkę nadaj u kuriera lub w jednym z 8000 Punktów DHL w Twojej okolicy.

Rabat do wykorzystania na stronie:
dhl24.com.pl/dlaciebie

Zgarnij rabat w 3 prostych krokach:

1

Wybierz dostawę do Punktu DHL

gdy robisz zakupy w sklepie internetowym, lub przekieruj do punktu dowolną paczkę doręczaną przez DHL

2

Zarejestruj się


Wypełnij poniższy formularz
do 16 sierpnia, podaj numer przesyłki oraz adres email, na który prześlemy kody rabatowe.

3

Skorzystaj z rabatu


Wejdź na stronę wybranego sklepu internetowego i wpisz kod rabatowy, który otrzymałeś w mailu od DHL.

8000 Punktów DHL w Twojej okolicy

DHL Points

Zgłoś się po rabaty

Informujemy, ze Administratorem danych osobowych uczestników konkursu jest DHL Parcel Polska sp. z o.o. z siedziba w Warszawie przy ulicy Osmanskiej 2 (02-823 Warszawa), dalej "DHL". Jesli masz jakiekolwiek pytania odnosnie przetwarzania przez nas danych osobowych, prosimy skontaktowac sie z naszym Inspektorem Ochrony Danych (IOD), który jest do dyspozycji pod adresem e-mail dpo.parcel@dhl.com.

Dane osobowe uczestników beda przetwarzane w celu realizacji konkursu tj. jego organizacji, wylonienia zwyciezców i przekazania nagród zgodnie z zaakceptowanym przez uczestnika regulaminem - czyli zawartej z DHL umowy (podstawa prawna art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporzadzenia Ogólnego o Ochronie Danych, dalej "RODO") a nastepnie dla celów rachunkowych (art. 6 ust. 1 lit c) RODO). W przypadku wyrazenia dodatkowej zgody, DHL bedzie przetwarzalo Twoje dane, aby szybciej sie z Toba skontaktowac; w celu marketingu bezposredniego produktów i uslug DHL za posrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie - w zaleznosci od wybranej opcji (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

Do Twoich danych dostep beda mialy, poza pracownikami, pelnomocnikami i czlonkami organów DHL, osoby i podmioty zapewniajace dzialanie, utrzymanie i serwis systemów i rozwiazan IT stosowanych przez DHL. Twoje dane beda przetwarzane przez okres organizacji, przeprowadzenia i rozliczenia konkurs, w tym do uplywu ustawowych terminów przechowywania dokumentacji rachunkowej. W przypadku wyrazenia dodatkowej zgody na dzialania marketingowe, dane beda przetwarzane do czasu jej wycofania. Masz prawo wycofac zgode w kazdej chwili, co nie bedzie mialo wplywu na zgodnosc z prawem przetwarzania na podstawie tej zgody przed jej wycofaniem. Przysluguje Ci tez prawo dostepu do danych osobowych, ich usuniecia, sprostowania, przeniesienia do innego administratora, ograniczenia przetwarzania. Dokladamy najwyzszej starannosci w celu nalezytej ochrony danych, jednakze, jezeli mimo to uwazasz, ze Twoje prawa nie sa nalezycie przestrzegane, przysluguje Ci prawo zlozenia skargi do Prezesa Urzedu Ochrony Danych Osobowych.

Podanie danych jest warunkiem umownym, a skutkiem ich nie podania bedzie brak mozliwosci uczestnictwa w Konkursie. Podanie dodatkowych danych kontaktowych jest dobrowolne i w przypadku wygranej znaczaco przyspieszy dostarczenie nagrody zwyciezcom. Wyrazenie zgody jest dobrowolne, a skutkiem jej niepodania bedzie brak realizacji celów marketingowych DHL.