Weź udział w konkursie DHL Na Wysokich Obrotach

Wygraj bilety dla siebie lub swoich bliskich
na wyścigi DTM na torze Misano we Włoszech, 24-26 sierpnia 2018 r.

1

Nadaj paczkę

w punkcie partnerskim DHL Parcel w okresie 30 lipca - 12 sierpnia. Sprawdź lokalizację punktów.

2

Podaj dane

Wypełnij poniższy formularz i odpowiedz na pytanie konkursowe.

3

Wygraj nagrodę

Trzy najlepsze odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi biletami na wyścigi DTM na torze Misano, z dostępem do padoku.


Wyrażam zgodę dla DHL Parcel Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (02-823), przy ul. Osmańskiej 2 na:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie DHL Parcel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Osmańskiej 2 (02-823 Warszawa), dalej "DHL". DHL będzie korzystał z Twoich danych w celu obsłużenia Twojego udziału w konkursie oraz wysyłki nagrody, a po wyrażeniu stosownej zgody w celach marketingu bezpośredniego, polegającego na przedstawianiu Ci ofert usług DHL. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żeby dowiedzieć się więcej o tym jak korzystamy z Twoich danych kliknij tutaj.

Wyścigi DTM na torze Misano to cykl torowych wyścigów samochodowych, w których startują samochody marki Mercedes, BMW i Audi. Motory tych aut mają po 8 cylindrów w układzie V i osiągają moc 500 koni mechanicznych. Kierowcy ścigać się będą na pętli o długości 4,226 km, w skład której wchodzi 16 zakrętów - 6 lewoskrętnych i 10 prawoskrętnych, wymagających od kierowców i maszyn  znakomitego przygotowania.

Otrzymasz 2 bilety w kategorii gold, co oznacza wygodne miejsca z najlepszym widokiem na tor wyścigowy i telebimy oraz z dostępem do padoku, czyli do zaplecza toru wyścigowego. Bilety uprawniają również do udziału w koncercie Gianna Nannini.

Nagrody przyznawane są po weryfikacji numerów nadanych przesyłek oraz po analizie odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięży 3 nadawców, którzy udzielą najbardziej kreatywnych odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Tak, możesz wykorzystać numery kilku nadanych przesyłek, aby wykonać kilka zgłoszeń konkursowych.
Pamiętaj, że zwycięzców będziemy wybierać wśród autorów najbardziej kreatywnych odpowiedzi konkursowych. Zatem jeśli zgłosisz kilka pomysłów, to zwiększasz swoje szanse na zwycięstwo.

Aby wziąć udział w konkursie należy w okresie 30 lipca - 12 sierpnia 2018 r. nadać przesyłkę krajową lub zagraniczną w DHL Parcel oraz do 12 sierpnia br. przesłać formularz konkursowy, dostępny na tej stronie.

Po rozstrzygnięciu konkursu DHL Parcel poinformuje e-mailem laureatów o przyznanej nagrodzie oraz ustali z nimi, na jaki adres przesłać bilety.

Tak, bilety mogą być wykorzystane zarówno przez laureata konkursu z osobą towarzyszącą, jak też przez osoby, którym laureat przekaże swoją nagrodę.