Skorzystaj z promocji dla klientów DHL Parcel!
 

1

Nadaj paczkę

w punkcie partnerskim DHL Parcel.

2

Podaj dane

Wypełnij poniższy formularz i odpowiedz na pytanie konkursowe.

3

Odbierz voucher

Wszystcy uczestnicy otrzymają voucher z dostepem do serwisu Showmax, który wyślemy na adres e-mail w terminie 30 dni od zgłoszenia.

4

Wygraj nagrodę

Autorów najlepszych odpowiedzi nagrodzimy 20 ładowarkami słonecznymi i 50 bidonami na wodę.

Wypełnij formularz


Wyrażam zgodę dla DHL Parcel Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (02-823), przy ul. Osmańskiej 2 na:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie DHL Parcel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Osmańskiej 2 (02-823 Warszawa), dalej „DHL”. DHL będzie korzystał z Twoich danych w celu obsłużenia Twojego udziału w promocji oraz wysyłki nagrody, a po wyrażeniu stosownej zgody w celach marketingu bezpośredniego, polegającego na przedstawianiu Ci ofert usług DHL i Partnerów DHL, których aktualną listę znajdziesz tutaj. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żeby dowiedzieć się więcej o tym jak korzystamy z Twoich danych kliknij tutaj.

Voucher umożliwiający oglądanie Showmax przez 30 dni za darmo zostanie przyznany każdemu uczestnikowi promocji, który w trakcie jej trwania nada przesyłkę w punkcie InMedio, Inmedio Cafe, Relay, 1minute, Hubiz, Virgin, a następnie wypełni formularz na tej stronie.

Voucher zostanie przesłany na adres email, podany za pośrednictwem formularza, najpóźniej 30 dni od daty przesłania zgłoszenia.

Tak, voucher umożliwiający oglądanie Showmax przez 30 dni za darmo zostanie przyznany do każdej przesyłki, zgłoszonej do promocji. Zgodnie z regulaminem, 1 voucher może być użyty wyłącznie na 1 koncie użytkownika Showmax. Jeśli otrzymasz kilka voucherów, możesz podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi, aby oni także mogli wypróbować Showmax.

Showmax jest internetową platformą VOD, która w ramach miesięcznej opłaty abonamentowej umożliwia dostęp do bazy filmów i seriali online.  Z serwisu można korzystać z poziomu komputera, urządzeń mobilnych, a także Smart TV.