Konsultant ds. Obsługi Klienta
I Linia

Konsultant ds. Obsługi Klienta – I Linia
Miejsce pracy: Łódź

Jesteś osobą komunikatywną i cierpliwą?
Potrafisz wczuć się w sytuację klienta i znaleźć dla niego odpowiednie rozwiązanie?
Dołącz do naszej zgranej i pełnej energii ekipy!

DHL Parcel Polska jako pracodawca

Najlepszy Pracodawca 2016

Złote Godło za najwyższą jakość

Najlepsza firma kurierska 2017

Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, premia świąteczna, dofinansowanie do sportu i rekreacji, pożyczki dla pracowników); dbamy także o najmłodszych (prezenty z okazji narodzin dziecka, prezenty dla pierwszoklasistów, imprezy z okazji Dnia Dziecka, konkursy świąteczne dla dzieci),

troska o Twoje zdrowie (ubezpieczenie na życie, dostęp do opieki medycznej na preferencyjnych warunkach, bezpłatne szczepienia przeciw grypie),

nagrody za staż i zaangażowanie (wyróżnienia jubileuszowe, konkursy – Człowiek Kwartału, Człowiek Roku),
wsparcie Twojego rozwoju – w 2016 roku ok. 250 osób awansowało dzięki rekrutacjom wewnętrznym; posiadamy 24 autorskie szkolenia wewnętrzne oraz narzędzia wspierające w planowaniu rozwoju, a osoby z najwyższym potencjałem są włączane do Programu Talenty,

zniżki pracownicze na usługi/produkty firmy, dostęp do platformy rabatowej.

Twoje zadania:

  • telefoniczna obsługa połączeń przychodzących (brak targetów sprzedażowych),
  • przyjmowanie zleceń na transport kurierski,
  • aktywna promocja produktów i usług DHL Parcel,
  • udzielanie informacji dotyczących oferty krajowej DHL Parcel oraz obsługa wszelkich zapytań klientów.

Nasze oczekiwania:

  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Word, Excel, Outlook),
  • silna motywacja do poszerzania wiedzy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności sprzedażowe,
  • miły głos, nienaganna dykcja,
  • orientacja na klienta,
  • wysoka kultura osobista,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • możliwość pracy od poniedziałku do piątku oraz w jedną sobotę miesiąca.

DHL Parcel Polska w liczbach

20% osób pracuje z nami
dłużej, niż 10 lat

41 oddziałów
6 centrów sortowania

50 mln
paczek rocznie