Magazynier

Magazynier
Cała Polska

Cenisz sobie dobrą atmosferę pracy?
Praca fizyczna nie jest Ci obca?
Szukamy właśnie Ciebie, dołącz do DHL Parcel!

DHL Parcel Polska jako pracodawca

Najlepszy Pracodawca 2016

Złote Godło za najwyższą jakość

Najlepsza firma kurierska 2017

Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję:

stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
system premiowy do 20%,
dodatek za pracę w godzinach nocnych, +30% do stawki godzinowej,
bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, premia świąteczna, dofinansowanie do sportu i rekreacji, pożyczki dla pracowników); dbamy także o najmłodszych (prezenty z okazji narodzin dziecka, prezenty dla pierwszoklasistów, imprezy z okazji Dnia Dziecka, konkursy świąteczne dla dzieci),

troska o Twoje zdrowie (ubezpieczenie na życie, dostęp do opieki medycznej na preferencyjnych warunkach, bezpłatne szczepienia przeciw grypie),

nagrody za staż i zaangażowanie (wyróżnienia jubileuszowe, konkursy – Człowiek Kwartału, Człowiek Roku),
wsparcie Twojego rozwoju – w 2016 roku ok. 250 osób awansowało dzięki rekrutacjom wewnętrznym; posiadamy 24 autorskie szkolenia wewnętrzne oraz narzędzia wspierające w planowaniu rozwoju, a osoby z najwyższym potencjałem są włączane do Programu Talenty,

zniżki pracownicze na usługi/produkty firmy, dostęp do platformy rabatowej.

Twoje zadania:

  • załadunek, sortowanie i rozładunek przesyłek w terminalu, zgodnie z obowiązującymi standardami,
  • wyjaśnianie przesyłek niekompletnych lub skierowanych na inny kierunek,
  • przygotowywanie raportów i wyjaśnianie rozbieżności,
  • weryfikacja przesyłek uszkodzonych.

Nasze oczekiwania:

  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość obsługi komputera (pakiet Microsoft Office),
  • umiejętność obsługi wózków widłowych będzie dodatkowym atutem.

DHL Parcel Polska w liczbach

20% osób pracuje z nami
dłużej, niż 10 lat

41 oddziałów
6 centrów sortowania

50 mln
paczek rocznie