KRÓTKA PIŁKA:
NADAJESZ -
WYGRYWASZ

 

Dołącz do gry i do 4 sierpnia nadawaj paczki na dhl24.com.pl/dlaciebie

Wygrywaj  jak mistrzowie!

Możesz wygrać jedną z nagród

  • 10 oryginalnych koszulek Bayern Monachium z autografem
  • 20 koszulek z logotypem DHL
  • 100 sztuk okularów przeciwsłonecznych z logotypem DHL

Jak wygrać nagrody?

1

Nadaj paczkę online do 4 sierpnia

Wpisz dane na dhl24.com.pl/dlaciebie a przesyłkę zostaw po drodze w wybranym z 6500 punktów DHL; możesz nadać też paczkę u kuriera

Sprawdź lokalizację Punktów

2

Podaj dane

Wypełnij poniższy formularz do 4 sierpnia

Napisz, dlaczego lubisz nadawać paczki na DHL Dla Ciebie?

3

Wygraj nagrodę

Do wygrania jest łącznie 130 nagród, w tym oryginalne koszulki Bayern Monachium z autografem

Dlaczego warto nadawać paczki na DHL Dla Ciebie?

Szybko
Wpisanie danych w 3 minuty

Tanio
Paczka do 10kg za 19,90 zł

Wygodnie
Nadajesz online, zostawiasz w Punkcie DHL

Punkty DHL

Najlepiej przemyślana sieć punktów nadania i odbioru

Weź udział w konkursie!

Wyrażam zgodę dla DHL Parcel Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (02-823), przy ul. Osmańskiej 2 na:

Administratorem danych osobowych uczestników jest DHL Parcel Polska sp. z o.o., z siedzibą Warszawie (adres: ul. Osmańska 2, 02-823 Warszawa), dalej zwany „DHL”.W DHL został powołany inspektor ochrony danych, dalej zwany „IOD”. Możesz kontaktować się z IOD we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych oraz z wykonywaniem przysługujących Ci praw, wysyłając maila na adres: dpo.parcel@dhl.com

DHL będzie przetwarzało dane osobowe uczestników konkursu w celu jego organizacji, w tym wyłonienia zwycięzców i przekazania nagród zgodnie z zapisami regulaminu na podstawie zgody uczestnika (art. 6 ust 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej: RODO). W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, DHL będzie przetwarzało dane w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług DHL za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres organizacji, przeprowadzenia i rozliczenia konkursu, jednakże nie dłużej niż przez okres 3 miesięcy. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody dla celów marketingu bezpośredniego dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody.

Do Twoich danych dostęp będą miały, poza pracownikami, pełnomocnikami i członkami organów DHL, osoby i podmioty zapewniające działanie, utrzymanie i serwis systemów i rozwiązań IT stosowanych przez DHL.

* Pole obowiązkowe