Skorzystaj z promocji dla klientów DHL Parcel!
 

Partnerzy promocji

1

Wybierz dostawę do Punktu

gdy kupujesz w e-sklepie (np. u Partnerów promocji) lub przekieruj paczkę do punktu na przekieruj.dhlparcel.pl

2

Odbierz paczkę

w punkcie DHL Parcel w Żabce lub FreshMarket.

3

Podaj dane

Wprowadź numer odebranej przesyłki oraz Twój adres e-mail w poniższym formularzu.

4

Pobierz voucher

Voucher z dostepem do serwisu Showmax wyślemy na Twój adres e-mail.


Wyrażam zgodę dla DHL Parcel Polska Sp. z o.o z siedzibą w Warszawie (02-823), przy ul. Osmańskiej 2 na:

Administratorem Twoich danych osobowych będzie DHL Parcel Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Osmańskiej 2 (02-823 Warszawa), dalej „DHL”. DHL będzie korzystał z Twoich danych w celu obsłużenia Twojego udziału w promocji oraz wysyłki nagrody, a po wyrażeniu stosownej zgody w celach marketingu bezpośredniego, polegającego na przedstawianiu Ci ofert usług DHL i Partnerów DHL, których aktualną listę znajdziesz tutaj. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żeby dowiedzieć się więcej o tym jak korzystamy z Twoich danych kliknij tutaj.

Voucher umożliwiający oglądanie Showmax przez 30 dni za darmo zostanie przyznany każdemu uczestnikowi promocji, który w trakcie jej trwania odbierze przesyłkę w punkcie DHL Parcel w Żabce lub FreshMarket, a następnie wypełni formularz na tej stronie.

Voucher zostanie przesłany na adres email, podany za pośrednictwem formularza, najpóźniej 30 dni od daty przesłania zgłoszenia.

Tak, voucher umożliwiający oglądanie Showmax przez 30 dni za darmo zostanie przyznany do każdej przesyłki, zgłoszonej do promocji. Zgodnie z regulaminem, 1 voucher może być użyty wyłącznie na 1 koncie użytkownika Showmax. Jeśli otrzymasz kilka voucherów, możesz podzielić się nimi z rodziną i przyjaciółmi, aby oni także mogli wypróbować Showmax.

Showmax jest internetową platformą VOD, która w ramach miesięcznej opłaty abonamentowej umożliwia dostęp do bazy filmów i seriali online.  Z serwisu można korzystać z poziomu komputera, urządzeń mobilnych, a także Smart TV.